محصولات کمپانی روپس-RUPES S.P.A

این شرکت به عنوان یک معیار جهانی تولید کننده ابزار حرفه ای الکتریکی و پنوماتیک، دستگاه پولیش، سندرز، آسیاب و سیستم های خلاء.

محصولات کمپانی روپس-RUPES S.P.A

این شرکت به عنوان یک معیار جهانی تولید کننده ابزار حرفه ای الکتریکی و پنوماتیک، دستگاه پولیش، سندرز، آسیاب و سیستم های خلاء.

محصولات کمپانی روپس-RUPES S.P.A

BigFoot پیشرفته ترین و موثر ترین تکنولوژی جلا دادن در حال حاضر در جهان برای بازسازی و اصلاح سطوح رنگ شده است. شرکت مؤسسۀ Rupes S.p.A، واقع در میلان، یک سیستم کامل ماشین آلات و لوازم جانبی را طراحی کرده است که به متخصصان صنعت اجازه می دهد تا به کمال رضایت و کارآمدتری برسند. سیستم BigFoot مترادف با قابلیت اطمینان، کارایی، ارگونومی و ظرافت است. BigFoot شیوه زندگی است. این یک راه تفکر است. یک مفهوم انقلابی که برای همیشه تغییر روش متخصصان را به طور کامل تغییر داد. یک انقلاب که مفهوم جزئیات را تغییر داده است، جاه طلبی است که در شکل نتایج شکل می گیرد، منعکس کننده جاه طلبی هر جزئیات برای ارائه یک پایان با کیفیت بالا و فراتر از انتظارات مشتری است.

دنبال کنندگان ۱ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
نویسندگان

   قیمت:6800000 ریال      کد محصول:  BFZEPHIRBFZEPHIR

ترکیبات ساینده BigFoot در نتیجه مطالعات عمیق و تحقیقاتی هستند و شامل ترکیبات ساینده با کیفیت بالا، تمام سیلیکون آزاد هستند. این ترکیبات به طور خاص برای پرداخت های تصادفی منظم طراحی شده اند. ترکیبات تمیز و مرتب هواپیما به صورت تصادفی نیاز به یک فرمول منحصر به فرد برای اطمینان از اینکه محصول ترکیبی عالی از ویسکوزیته و پرخاشگری است. این ترکیبات منحصر به فرد منجر به محصولی می شود که انطباق آن بهترین راه حل را برای توزیع یکنواخت در پد لعاب فوم ارائه می دهد. چهار نوع مختلف ترکیبات در دسترس هستند، که هر کدام از قالب 

آنها نیاز خاصی به پرداخت دارند.

کراس
ZEPHIR GLOSS یک سازنده با عملکرد بالا است که برای اولین مرحله پاکسازی توصیه می شود. دانه آن بیشتر "تهاجمی" از ساینده BigFoot است و برای حذف سریع علائم و خراش استفاده می شود. در عین حال Zephir در بازسازی رنگها بسیار موثر است